نقش و اهمیت کاتالوگ در طراحی غرفه نمایشگاهی

نقش و اهمیت کاتالوگ در طراحی غرفه نمایشگاهی

هر روز تعداد بسیار زیادی نمایشگاه در سراسر جهان برگزار می گردد که هدف تمام شرکت کنندگان معرفی برند خود به مراجعه کنندگان می باشد.

استفاده از کاتالوگ

مهمترین نکته برای شرکت در هر نمایشگاهی داشتن طراحی غرفه نمایشگاهی متمایز می باشد تا بتواند برند شما را متمایز از سایر رقبا نمایش دهد. اگر شما برای شرکت در نمایشگاه بروشورهای معرفی محصولات و خدمات یا کاتالوگ هایی چاپی و کاغذی را آماده نموده ایید و می خواهید در طول نمایشگاه به مراجعین به غرفه خود توزیع کنید،نکته ایی که حتما در طراحی غرفه نمایشگاهی باید لحاظ کنید نظم در ارائه کاتولوگ ها و بروشورهای نمایشگاهی است تا حتما در دید مراجعین باشد .

پیشنهاد کلیک سازه در مورد کاتالوگ

به جای قراردادن بروشورهای تبلیغاتی شرکت روی میز موجود در داخل غرفه از باکس ها و استندهای مخصوص بروشور موجود در بازار انتخاب کنید تا کالالوگ که اصلی ترین معرف محصولات شما هستند را در جایگاه مناسب و جلوی دید نمایش دهید.

طراحی غرفه نمایشگاهی

اگر کاتالوگ های شما مطالب زیادی جهت مطالعه دارند که می خواهید از آن ها استفاده کنید لحاض کردن یک قفسه سیمی ساده در هنگام طراحی غرفه نمایشگاهی می تواند یک جایگزین مناسب و ارزان باشد یکی دیگر از استراتژی های عالی برای صرفه جویی در هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه ها، خرید استند هایی است که کاربرد دوگانه ای دارند. به عنوان مثال، جایگاه کاتولوگ یا استند کاتال.گ قابل حمل که شما می توانید محصولات را در طبقات بالای استند به نمایش بگذارید، یا فقط از آن به عنوان یک تبلت استفاده کنید. بدون توجه به سبک و اندازه، استند کاتولوگ باید به این نکته توجه داشت که برای نمایش صحیح کاتولوگ و بروشورها که هزینه زیادی هم بابت چاپ آنها مبشود باید استراتژی چیدمان و دسترسی آسان را در طراحی غرفه نمایشگاهی داشته باشید.

کلام آخر

در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده از استند کاتالوگ بسیار اثر بخش خواهد بود و می تواند در ایجاد ارتباط موثر با بازدید کنندگان از غرفه کمک نماید قبل از شروع غرفه سازی نمایشگاهی حتما باید جایگاه مناسب دیده شود.
اگر شما قصد ساخت غرفه نمایشگاهی در تمام نمایشگاه های ایران را دارید میتوانید با مجموعه غرفه سازی کلیک سازه تماس بگیرید.

  • پیج اینستاگرام کلیک سازه

تماس باما

تلفن : 02122919410

 واحد فروش صمدی : 02122250857

09376302384
09192671785

آدرس : میرداماد خیابان عبدالله انوار (شنگرف ) بن بست اول پلاک 3 واحد 4

درباره ما

گروه اکسپوتک کلیک سازه با هدف معرفی و ارائه سازه های مدرن نمایشگاهی سبک و نوآورانه مطابق با استانداردهای بین المللی دنیا، از سال 1390 فعایت خود را آغاز نمود.

تیم خلاق و مجری کلیک سازه متشکل از فعالان بخش معماری، عمران، طراحی ومکانیک می‌باشد که این تنوع تخصص و امکانات، شرایط طراحی و پیاده سازی غرفه های نمایشگاهی را نسبت به سایر فعالان این بخش، به مراتب متمایز و پرسرعت تر کرده است. ادامه مطلب

 

Search